Seljakott Manfrotto Advanced Compact III, MB MA3-BP-C, must
Seljakott Manfrotto Advanced Compact III, MB MA3-BP-C, must
Seljakott Manfrotto Advanced Compact III, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 111.9 € |
|
101.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Seljakott Manfrotto Advanced Compact III, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 111.9 € |
|
101.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
Manfrotto seljakott Advanced Compact III (MB MA3-BP-C)Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 126.49 € |
|
108.40 €*
|
Poodi kaup24.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-18 15:54
! Teata veast| Bränd | MANFROTTO |
| Kategooria | Kaamerakotid |
| Toote tüüp | Seljakott |
| Mõõtmed | 26 x 17 x 44 cm |
| Kest on mõeldud | Hübriidkaameratele |
| Sisemised mõõdud | 24 x 16 x 40 cm |
| Täiendav info | Maht: 12 l. Sülearvutitasku: 21 x 1,5 x 34,5 cm |
| Materjal | Sünteeskiud |
| Kaubamärk | Manfrotto |
| Värv | Must |
| Mudel | Advanced Compact III |
| Kaal | 0.88 |
| Kesta tüüp | Seljakott |
| Vaata lisaks | |





















