Poolümar dušikabiin Masterjero K-681A
Poolümar dušikabiin Masterjero K-681A
Dušikabiin Masterjero Novito K-681A, poolümar, aluseta, 80 cm x 80 cm x 185 cmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 271 € |
|
136.13 €*
|
Poodi 1a.ee |
Dušikabiin Masterjero Novito K-681A, poolümar, aluseta, 80 cm x 80 cm x 185 cmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 271 € |
|
136.13 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2025-12-20 05:59
! Teata veast| Bränd | MASTERJERO |
| Kategooria | Dušikabiinid |
| Toote tüüp | Dušikabiin |
| Garantii | 24 |
| Dušikabiini tüüp | Raamiga kahe seinaga |
| Täiendav info | Klaasi paksus: 5 mm |
| Dušialus | Aluseta |
| Ukse tüüp | Liuglev |
| Klaas | Läbipaistev |
| Klaasi paksus | 5 |
| Materjal | Klaas |
| Kaubamärk | Masterjero |
| Värv | Hõbe |
| Mudel | K-681A |
| Pikkus | 80 |
| Kollektsioon | Novito |
| Laius | 80 |
| Dušialuse kuju | Poolümar |
| Kaal | 35 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Kuulub komplekti | Topeltrullid üleval ja all |
| Üldised mõõdud | 80 x 80 cm |
| Kõrgus | 185 |
| Vaata lisaks | |











