Pehme mööbli komplekt Nore Lazaro 07, tumehall
Pehme mööbli komplekt Nore Lazaro 07, tumehall
Mööblikomplekt Lazaro 3F/1F Puf Monolith 97, sise, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1529 € |
|
1216.82 €*
|
Poodi 1a.ee |
Mööblikomplekt Lazaro 3F/1F Puf Monolith 97, sise, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1529 € |
|
1216.82 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Mööblikomplekt Diivan, tugitool ja puhv Lazaro 3+1+Pouf hallTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
1216.82 €
|
Poodi bigbox.ee |
Pehme mööbli komplekt NORE Lazaro 07, tumehallHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1566.0 € |
|
1216.82 €*
|
Poodi kaup24.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-28 13:59
! Teata veast| Bränd | ELTAP |
| Kategooria | Tugitoolid |
| Toote tüüp | Mööblikomplektid |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Voodi sügavus: 195 cm. Magamiskoha laius: 125. Monolith on väga pehme ja meeldiva puudutusega veluurkangas, millel on õrn muster. Polstrimaterjal on vetthülgav. |
| Materjal | Polüester |
| Kaubamärk | - |
| Värv | Must |
| Mudel | Monolith 97 |
| Mööblikomplektis | Tumba |
| Pikkus | 97 |
| Kollektsioon | Lazaro 3F/1F Puf |
| Laius | 245 |
| Mööblikomplekti mõõtmed | Tool: 108 x 89 x 85 cm. Istme sügavus: 75 cm. Istme kõrgus: 40 cm. Jalgade kõrgus: 3 cm. Diivan: 245 x 97 x 85 cm. Tumba: 40 x 102 x 64 cm. |
| Mööbli tüüp | Sise |
| Diivani mõõtmed (L x K x S) cm: | 85 x 245 x 97 cm |
| Tumba mõõdud (L x K x S) cm: | 102 x 40 x 64 cm |
| Tugitooli mõõdud (L x K x S) cm: | 108 x 85 x 89 cm |
| Kõrgus | 85 |
| Valgustusega | - |
| Vaata lisaks | |
















