Mööblikomplekt Eltap Silva, 3-osaline, 236 x 95 x 90 cm, tumepruun
Mööblikomplekt Eltap Silva, 3-osaline, 236 x 95 x 90 cm, tumepruun
Mööblikomplekt Eltap Silva, pruun, 3-osalineHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1669.0 € |
|
1347.25 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Komplekt Diivan tugitooli ja puffiga Silva 3+1+puf pruunTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
1347.25 €
|
Poodi bigbox.ee |
Mööblikomplekt Silva Nube 22, sise, tumepruun v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1629 € |
|
1419.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Mööblikomplekt Silva Nube 22, sise, tumepruun v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1629 € |
|
1419.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-29 23:50
! Teata veast| Bränd | ELTAP |
| Kategooria | Elutoa komplektid |
| Toote tüüp | Mööblikomplektid |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Magamispind: 200 x 145 cm. Kaasaegne Nube kangas sobib igasse interjööri. Materjali vastupidav struktuur on selle kanga üks iseloomulikumaid omadusi. Kangal on ka kerge läige. Nube-kangal on lisaomadusi, nagu veekindlus, kulumiskindlus ja asjaolu, et kangas on loomadele kahjutu. |
| Materjal | Polüester |
| Kaubamärk | - |
| Värv | Pruun |
| Mudel | Nube 22 |
| Mööblikomplektis | Tumba |
| Pikkus | 95 |
| Kollektsioon | Silva |
| Laius | 236 |
| Mööbli tüüp | Sise |
| Diivani mõõtmed (L x K x S) cm: | 90 x 236 x 95 cm |
| Tumba mõõdud (L x K x S) cm: | 67 x 42 x 67 cm |
| Tugitooli mõõdud (L x K x S) cm: | 93 x 82 x 80 cm |
| Värvi nimi | Tumepruun |
| Kõrgus | 90 |
| Valgustusega | - |
| Vaata lisaks | |










