Mööblikomplekt Eltap Megis, 3+1+tumba, pruun
Mööblikomplekt Eltap Megis, 3+1+tumba, pruun
Komplekt diivanist, tugitoolist ja tumbast Megis 3+1+pouf pruunTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
1186.72 €
|
Poodi bigbox.ee |
3-osaline pehme mööblikomplekt Eltap Megis, pruunHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1579.0 € |
|
1186.72 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Mööblikomplekt Megis 3F & 1F & Pouf, sise, tumepruun v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1489 € |
|
1249.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Mööblikomplekt Megis 3F & 1F & Pouf, sise, tumepruun v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1489 € |
|
1249.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-23 16:17
! Teata veast| Bränd | ELTAP |
| Kategooria | Tugitoolid |
| Toote tüüp | Mööblikomplektid |
| Garantii | 24 |
| Materjal | Polüester |
| Kaubamärk | - |
| Värv | Pruun |
| Mudel | 3F & 1F & Pouf |
| Kollektsioon | Megis |
| Mööbli tüüp | Sise |
| Diivani mõõtmed (L x K x S) cm: | 90 x 250 x 95 cm |
| Tumba mõõdud (L x K x S) cm: | 82 x 42 x 68 cm |
| Tugitooli mõõdud (L x K x S) cm: | 102 x 87 x 94 cm |
| Värvi nimi | Tumepruun |
| Valgustusega | - |
| Vaata lisaks | |
















