Mööblikomplekt Eltap Lorelle & Pouf Right Paros 06, sise, tumehall
Mööblikomplekt Eltap Lorelle & Pouf Right Paros 06, sise, tumehall
Nurgadiivani ja tumba Lorelle halli komplektTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
1222.56 €
|
Poodi bigbox.ee |
Mööblikomplekt Lorelle & Pouf Right Paros 06, sise, tumehall v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1539 € |
|
1349.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Mööblikomplekt Lorelle & Pouf Right Paros 06, sise, tumehall v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1539 € |
|
1349.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-28 19:42
! Teata veast| Bränd | ELTAP |
| Kategooria | Nurgadiivanid |
| Toote tüüp | Mööblikomplektid |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Magamispind: 200x110 cm |
| Materjal | Polüester |
| Kaubamärk | - |
| Värv | Hall |
| Mudel | Right Paros 06 |
| Mööblikomplektis | Tumba |
| Kollektsioon | Lorelle & Pouf |
| Laius | 225 |
| Mööbli tüüp | Sise |
| Diivani mõõtmed (L x K x S) cm: | 105 x 225 x 160 cm |
| Tumba mõõdud (L x K x S) cm: | 100 x 45 x 70 cm |
| Värvi nimi | Tumehall |
| Kõrgus | 105 |
| Valgustusega | - |
| Vaata lisaks | |













