Mööblikomplekt Eltap Asgard 3F/1F, siseruumidesse, türkiissinine
Mööblikomplekt Eltap Asgard 3F/1F, siseruumidesse, türkiissinine
Komplekt diivan ja tugitool Asgard 3+1 rohelineTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
971.74 €
|
Poodi bigbox.ee |
2-osaline pehme mööbli komplekt Asgard 3+1, sinineHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1051.59 € |
|
971.74 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Mööblikomplekt Asgard 3F/1F, sise, türkiissinine v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1219 € |
|
1079.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Mööblikomplekt Asgard 3F/1F, sise, türkiissinine v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1219 € |
|
1079.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-28 19:41
! Teata veast| Bränd | ELTAP |
| Kategooria | Tugitoolid |
| Toote tüüp | Mööblikomplektid |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Magamispind: 196 x 133 cm |
| Materjal | Polüester |
| Kaubamärk | - |
| Värv | Helesinine |
| Mudel | 3F/1F |
| Mööblikomplektis | Diivan |
| Kollektsioon | Asgard |
| Mööbli tüüp | Sise |
| Diivani mõõtmed (L x K x S) cm: | 86 x 235 x 95 cm |
| Tugitooli mõõdud (L x K x S) cm: | 107 x 86 x 92 cm |
| Värvi nimi | Türkiissinine |
| Valgustusega | - |
| Vaata lisaks | |
















