Mägiratas Romet Rambler R9.4, 29, 18, grafiit/valge
Mägiratas Romet Rambler R9.4, 29, 18, grafiit/valge
Jalgratas mägi- Romet Rambler R9.4, 29 ", 18" raam, valge v./grafiit v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 599 € |
|
459.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Jalgratas mägi- Romet Rambler R9.4, 29 ", 18" raam, valge v./grafiit v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 599 € |
|
459.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-11 18:35
! Teata veast| Bränd | ROMET |
| Kategooria | Maastikurattad |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Mmaksimaalne kasv | 178 |
| Kaubamärk | Romet |
| Värv | Grafiit |
| Minimaalne pikkus | 168 |
| Mudel | R9.4 |
| Kollektsioon | Rambler |
| Raami suurus | 18" |
| Kaal | 14.3 |
| Päritoluriik | Poola |
| Jalgratas on mõeldud | Meeste |
| Korviga | - |
| Kasutaja/-te maksimaalne kehakaal | 115 |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Esipiduri tüüp | Ketas-tüüpi, mehaanilised |
| Tagumise piduri tüüp | Ketas-tüüpi, mehaanilised |
| Jalgratta tüüp | Mägi- |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | Alumiinium 6061 |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Velje tüüp | Aluminum two-chamber |
| Rehvid | 29x2.1 |
| Rattarummid | Alumiinium |
| Kahvli tüüp | Amortiseeriv |
| Kahvli käik | 100 |
| Kahvli mudel | Suntour XCT HLO 100mm |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | Shimano ST-EF505/BR-M200 |
| Jõuülekanne | Shimano Altus FD-M2000 / Shimano Alivio RD-M3100 SGS Shadow |
| Käikude arv | 24 |
| Käigu vahetuse kangid | Shimano ST-EF505 |
| Eesmine käiguvaheti | Shimano CS-HG200-8 11-36T 8 speeds |
| Tagumine käiguvaheti | Shimano FC-MT101 40/30/22T 175mm |
| Roolisammas | Alumiiniumist rosett 90mm/31,8mm |
| Rool | Alumiinium Romet 720mm/31.8mm |
| Sadula alus | Alumiinium Romet 31.6mm/350mm |
| Sadul | Romet |
| Kokkupaneku % | 85 |
| Esiratta suurus | 29 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 29 |
| Vaata lisaks | |


















