Mägiratas Liv Tempt 29 4, L, must
Mägiratas Liv Tempt 29 4, L, must
Jalgratas mägi- Liv Tempt 4, 29 ", L raam, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 819 € |
|
629.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Liv Tempt 29 4 Black Chrome L0% liising 130.14Eur kuni 6 kuud |
|
780.81 €
|
Poodi rde.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-03-30 17:47
! Teata veast| Bränd | LIV |
| Kategooria | Maastikurattad |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Mmaksimaalne kasv | 181 |
| Kaubamärk | Liv |
| Värv | Must |
| Minimaalne pikkus | 170 |
| Kollektsioon | Tempt 4 |
| Raami suurus | L |
| Kaal | 12.7 |
| Jalgratas on mõeldud | Naistele |
| Tootmisaasta | 2023 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Esipiduri tüüp | Ketas-tüüpi, mehaanilised |
| Tagumise piduri tüüp | Ketas-tüüpi, mehaanilised |
| Jalgratta tüüp | Mägi- |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | ALUXX-Grade Aluminum, disc |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Velje tüüp | Giant GX03V 29 or 27.5, alloy, double wall, 21mm inner width |
| Rehvid | Kenda Booster 29x2.2" |
| Rattarummid | Alloy, sealed bearing |
| Kahvli tüüp | Amortiseeriv |
| Kahvli mudel | SR Suntour XCE XS: 80mm travel 100 mm |
| Tagumine amortisaator | - |
| Käikude arv | 16 |
| Käigu vahetuse kangid | microSHIFT, 2x8 |
| Eesmine käiguvaheti | microSHIFT FD-M282 |
| Tagumine käiguvaheti | Shimano Altus M310 |
| Roolisammas | Giant Sport, 7-degree 50mm |
| Rool | Giant Connect Trail, 31.8 mm, 750 mm |
| Sadula alus | Giant Sport, 30.9, 375 mm |
| Sadul | Liv Sport |
| Kokkupaneku % | 95 |
| Esiratta suurus | 29 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 29 |
| Vaata lisaks | |














