Mägiratas Liv Tempt 2, 29, M, hall
Mägiratas Liv Tempt 2, 29, M, hall
Mägi jalgratas Liv Tempt 2 29" Liquid Metal – M, MHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 849.0 € |
|
713.90 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Jalgratas mägi- Liv Tempt 2, 29 ", M raam, hall v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1069 € |
|
819.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-05 23:43
! Teata veast| Bränd | LIV |
| Kategooria | Maastikurattad |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Mmaksimaalne kasv | 175 |
| Kaubamärk | Liv |
| Värv | Hall |
| Minimaalne pikkus | 164 |
| Mudel | 2 |
| Kollektsioon | Tempt |
| Raami suurus | M |
| Kaal | 13 |
| Jalgratas on mõeldud | Naistele |
| Tootmisaasta | 2022 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Esipiduri tüüp | Ketas-tüüpi, hüdraulilised |
| Tagumise piduri tüüp | Ketas-tüüpi, hüdraulilised |
| Jalgratta tüüp | Mägi- |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | ALUXX-Grade Aluminum |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Velje tüüp | Giant GX03V 29, alloy, double wall, 21mm inner width |
| Rehvid | Kenda Booster 29x2.4", wire bead |
| Rattarummid | Alloy, ball bearing |
| Kahvli tüüp | Amortiseeriv |
| Kahvli käik | 100 |
| Kahvli mudel | SR Suntour XCM |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | Tektro HDC TKD 149 |
| Jõuülekanne | microSHIFT, 12x46 |
| Käikude arv | 9 |
| Käigu vahetuse kangid | microSHIFT SL-M9295, 1x9 |
| Tagumine käiguvaheti | microSHIFT Advent |
| Roolisammas | Giant Sport, 7-degree 50mm |
| Rool | Giant Connect Trail, 31.8mm / 750mm |
| Sadula alus | Giant Sport, 30.9 / 375 mm |
| Sadul | Liv Sport |
| Kokkupaneku % | 95 |
| Esiratta suurus | 29 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 29 |
| Vaata lisaks | |














