Mägiratas Kross Hexagon 2.0, 27, L, sinine/kollane/hall
Mägiratas Kross Hexagon 2.0, 27, L, sinine/kollane/hall
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | KROSS |
| Kategooria | Maastikurattad |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Mmaksimaalne kasv | 190 |
| Kaubamärk | Kross |
| Värv | Kollane |
| Minimaalne pikkus | 180 |
| Kollektsioon | Hexagon 2.0 |
| Raami suurus | L |
| Kaal | 14.25 |
| Jalgratas on mõeldud | Meeste |
| Tootmisaasta | 2022 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Esipiduri tüüp | V-tüüpi, mehaanilised |
| Tagumise piduri tüüp | V-tüüpi, mehaanilised |
| Jalgratta tüüp | Mägi- |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | Aluminium Performance |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Velje tüüp | Kross |
| Rehvid | Wanda 27 x 2.1 |
| Rattarummid | GL-B01F-QR / GL-B01R-QR |
| Kahvli tüüp | Amortiseeriv |
| Kahvli käik | 80 |
| Kahvli mudel | Kross |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | Shimano EF41 |
| Jõuülekanne | Shimano MF TZ500 |
| Käikude arv | 21 |
| Käigu vahetuse kangid | Shimano EF41 |
| Eesmine käiguvaheti | Shimano Tourney TY300 |
| Tagumine käiguvaheti | Shimano Altus M310 |
| Roolisammas | Alumiinium 75mm / 31,8 / 7 ° |
| Rool | Alumiinium 660 mm 31,8 |
| Sadula alus | Alumiinium 27,2 x 300 mm |
| Sadul | Kross D5311 |
| Kokkupaneku % | 95 |
| Esiratta suurus | 27 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 27 |
| Vaata lisaks | |






