Mägiratas Kross Hexagon 1.0, 26, S, sinine/punane/hall
Mägiratas Kross Hexagon 1.0, 26, S, sinine/punane/hall
Jalgratas mägi- Kross Hexagon 1.0, 26 ", S raam, sinine/punane/hallHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 459 € |
|
349.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Jalgratas mägi- Kross Hexagon 1.0, 26 ", S raam, sinine/punane/hallHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 459 € |
|
349.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2025-12-24 08:40
! Teata veast| Bränd | KROSS |
| Kategooria | Maastikurattad |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Mmaksimaalne kasv | 168 |
| Kaubamärk | Kross |
| Värv | Punane |
| Minimaalne pikkus | 157 |
| Kollektsioon | Hexagon 1.0 |
| Raami suurus | S |
| Kaal | 13.6 |
| Jalgratas on mõeldud | Meeste |
| Tootmisaasta | 2022 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Esipiduri tüüp | V-tüüpi, mehaanilised |
| Tagumise piduri tüüp | V-tüüpi, mehaanilised |
| Jalgratta tüüp | Mägi- |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | Aluminium Performance |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Velje tüüp | Kross |
| Rehvid | Wanda 26x2.1 |
| Rattarummid | GL-B01F-QR / GL-B01R |
| Kahvli tüüp | Amortiseeriv |
| Kahvli käik | 80 |
| Kahvli mudel | Kross |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | Alhonga |
| Jõuülekanne | Shimano MF TZ500 |
| Käikude arv | 21 |
| Käigu vahetuse kangid | Shimano RS36 Revoshift |
| Eesmine käiguvaheti | Shimano Tourney TZ500 |
| Tagumine käiguvaheti | Shimano Tourney TX800 |
| Roolisammas | Alumiinium 90mm/31,8/7° |
| Rool | Alumiinium 660 mm 31,8 |
| Sadula alus | Alumiinium 27,2 x 350 mm |
| Sadul | Kross D5311 |
| Kokkupaneku % | 95 |
| Esiratta suurus | 26 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 26 |
| Vaata lisaks | |











