Maastikuratas Romet Rambler R6.2, 26, 17, punane/valge/hall
Maastikuratas Romet Rambler R6.2, 26, 17, punane/valge/hall
Maastikuratas Romet Rambler R6.2 2024 26", punane/valge/hall, Raam 17"Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 524.0 € |
|
373.08 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Dviratis Romet Rambler R6.2 2025 red-white-grey-17" / MTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
373.09 €
|
Poodi bigbox.ee |
Jalgratas mägi- Romet Rambler R6.2, 26 ", 17'' raam, valge v./punane v./hall v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 539 € |
|
416.78 €*
|
Poodi 1a.ee |
Jalgratas mägi- Romet Rambler R6.2, 26 ", 17'' raam, valge v./punane v./hall v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 539 € |
|
416.78 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Romet Rambler R6.2 2024 17" M Red/ White/ Gray0% liising 74.83Eur kuni 6 kuud |
|
449.00 €
|
Poodi rde.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-19 18:05
! Teata veast| Bränd | ROMET |
| Kategooria | Maastikurattad |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Et ratas kaua vastu peaks, tuleb seda järjekindlalt hooldada. Ratta esimene hooldus on kohustuslik ja siis soovitav korrata hooldus peale iga 300km läbimist või vastavalt vajadusele (hooajaline hooldus) |
| Mmaksimaalne kasv | 178 |
| Kaubamärk | Romet |
| Värv | Punane |
| Minimaalne pikkus | 168 |
| Mudel | R6.2 |
| Kollektsioon | Rambler |
| Raami suurus | 17'' |
| Kaal | 14.2 |
| Päritoluriik | Poola |
| Jalgratas on mõeldud | Meeste |
| Korviga | - |
| Kasutaja/-te maksimaalne kehakaal | 115 |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Esipiduri tüüp | Ketas-tüüpi, mehaanilised |
| Tagumise piduri tüüp | Ketas-tüüpi, mehaanilised |
| Jalgratta tüüp | Mägi- |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | Alumiinium 6061 |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Velje tüüp | Aluminum two-chamber |
| Rehvid | Michelin Country At 26x2.0 |
| Rattarummid | Alumiinium |
| Kahvli tüüp | Amortiseeriv |
| Kahvli mudel | Pehme |
| Tagumine amortisaator | - |
| Jõuülekanne | Shimano Tourney FD-TY300 / Shimano Tourney RD-TY300 |
| Käikude arv | 21 |
| Käigu vahetuse kangid | Shimano ST-EF41 |
| Eesmine käiguvaheti | Shimano Tourney FC-TY301 42/34/24T 170mm |
| Tagumine käiguvaheti | Shimano MF-TZ500 14-28T |
| Roolisammas | Alumiiniumist rosett 90mm/31,8mm. |
| Rool | Alumiinium Romet 600mm/31,8mm. |
| Sadula alus | Alumiinium Romet 27,2mm/300mm. |
| Sadul | Romet |
| Kokkupaneku % | 85 |
| Esiratta suurus | 26 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 26 |
| Vaata lisaks | |

















