Maastikuratas Romet Rambler R6.1, 26, 19, sinine/roheline
Maastikuratas Romet Rambler R6.1, 26, 19, sinine/roheline
Jalgratas Romet Rambler R6.1 2025 tumesinine-sidrunkollane-19" / LHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 521.0 € |
|
387.00 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Jalgratas mägi- Romet Rambler R6.1, 26 ", 19" raam, sinine v./roheline v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 499 € |
|
387.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Jalgratas mägi- Romet Rambler R6.1, 26 ", 19" raam, sinine v./roheline v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 499 € |
|
387.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Dviratis Romet Rambler R6.1 2025 dark blue-lemon-19" / LTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
431.57 €
|
Poodi bigbox.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-20 11:42
! Teata veast| Bränd | ROMET |
| Kategooria | Maastikurattad |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Et ratas kaua vastu peaks, tuleb seda järjekindlalt hooldada. Ratta esimene hooldus on kohustuslik ja siis soovitav korrata hooldus peale iga 300km läbimist või vastavalt vajadusele (hooajaline hooldus) |
| Mmaksimaalne kasv | 185 |
| Kaubamärk | Romet |
| Toote kaal koos pakendiga | 15000 |
| Värv | Sinine |
| Minimaalne pikkus | 178 |
| Mudel | R6.1 |
| Kollektsioon | Rambler |
| Raami suurus | 19" |
| Kaal | 14.2 |
| Päritoluriik | Poola |
| Jalgratas on mõeldud | Meeste |
| Korviga | - |
| Kasutaja/-te maksimaalne kehakaal | 115 |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Esipiduri tüüp | V-tüüpi, mehaanilised |
| Tagumise piduri tüüp | V-tüüpi, mehaanilised |
| Jalgratta tüüp | Mägi- |
| Kokkupandav | - |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Velje tüüp | 26", Alloy, Double Wall |
| Rehvid | Michelin Country At 26x2.0 |
| Rattarummid | Alumiinium |
| Kahvli tüüp | Amortiseeriv |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | V-brake |
| Jõuülekanne | Shimano Tourney FD-TY300 / Shimano Tourney RD-TY300 |
| Käikude arv | 21 |
| Käigu vahetuse kangid | Shimano ST-EF41 |
| Eesmine käiguvaheti | Cyclone CTL-3 42/34/24T 170 mm |
| Tagumine käiguvaheti | Shimano MF-TZ500 14-28T |
| Roolisammas | Aluminum rosette 90mm/31.8mm |
| Rool | Aluminum Romet 600mm/31.8mm |
| Sadula alus | Aluminum Romet 27.2mm/300mm |
| Sadul | Romet |
| Kokkupaneku % | 95 |
| Esiratta suurus | 26 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 26 |
| Vaata lisaks | |











