Maastikuratas Kross Hexagon 8.0, 29, S, sinine/valge/hall
Maastikuratas Kross Hexagon 8.0, 29, S, sinine/valge/hall
Jalgratas mägi- Kross Hexagon 8.0, 29 ", S raam, sinine v./valge v./hall v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1169 € |
|
902.57 €*
|
Poodi 1a.ee |
Jalgratas mägi- Kross Hexagon 8.0, 29 ", S raam, sinine v./valge v./hall v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1169 € |
|
902.57 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-19 18:19
! Teata veast| Bränd | KROSS |
| Kategooria | Maastikurattad |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Et ratas kaua vastu peaks, tuleb seda järjekindlalt hooldada. Ratta esimene hooldus on kohustuslik ja siis soovitav korrata hooldus peale iga 300km läbimist või vastavalt vajadusele (hooajaline hooldus) |
| Mmaksimaalne kasv | 168 |
| Kaubamärk | Kross |
| Toote kaal koos pakendiga | 14500 |
| Värv | Valge |
| Minimaalne pikkus | 158 |
| Mudel | 8.0 |
| Kollektsioon | Hexagon |
| Raami suurus | S |
| Kaal | 14.2 |
| Päritoluriik | Poola |
| Jalgratas on mõeldud | Meeste |
| Korviga | - |
| Kasutaja/-te maksimaalne kehakaal | 115 |
| Tootmisaasta | 2023 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Esipiduri tüüp | Ketas-tüüpi, hüdraulilised |
| Tagumise piduri tüüp | Ketas-tüüpi, hüdraulilised |
| Jalgratta tüüp | Mägi- |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | Alumiinium |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Velje tüüp | Kross |
| Rehvid | 29"X2.1" |
| Rattarummid | GL-B43F-DS / GL-B43R-DS |
| Kahvli tüüp | Amortiseeriv |
| Kahvli mudel | Sr suntour xcr 32 rlr air |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | Shimano Mt200 |
| Jõuülekanne | Shimano Altus M2020 / Shimano Deore M592 |
| Käikude arv | 18 |
| Käigu vahetuse kangid | Shimano Alivio M3100 |
| Eesmine käiguvaheti | SHIMANO MT101-2 |
| Tagumine käiguvaheti | Shimano Hg200 |
| Roolisammas | 105mm/31.8/7° |
| Rool | 680mm 31.8 |
| Sadula alus | 27.2X350 |
| Sadul | Kross |
| Kokkupaneku % | 85 |
| Esiratta suurus | 29 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 29 |
| Vaata lisaks | |









