Maastikuratas Kross Hexagon 7.0, 29, S, sinine/must
Maastikuratas Kross Hexagon 7.0, 29, S, sinine/must
Jalgratas mägi- Kross Hexagon 7.0, 29 ", S raam, sinine/mustHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 719 € |
|
549.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2025-12-24 08:40
! Teata veast| Bränd | KROSS |
| Kategooria | Maastikurattad |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Mmaksimaalne kasv | 178 |
| Kaubamärk | Kross |
| Värv | Must |
| Minimaalne pikkus | 168 |
| Kollektsioon | Hexagon 7.0 |
| Raami suurus | S |
| Kaal | 14.46 |
| Jalgratas on mõeldud | Meeste |
| Tootmisaasta | 2021 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Esipiduri tüüp | Ketas-tüüpi, hüdraulilised |
| Tagumise piduri tüüp | Ketas-tüüpi, hüdraulilised |
| Jalgratta tüüp | Mägi- |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | Aluminium Performance |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Rehvid | Mitas Ocelot 29" x 2.1" |
| Rattarummid | GL-B43F-DS / GL-B43R-DS |
| Kahvli tüüp | Amortiseeriv |
| Kahvli käik | 100 |
| Kahvli mudel | SR Suntour XCM RL, 100mm |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | Disc |
| Jõuülekanne | Shimano HG200 |
| Käikude arv | 18 |
| Käigu vahetuse kangid | Shimano Altus M2010 |
| Eesmine käiguvaheti | Shimano Altus M2020 |
| Tagumine käiguvaheti | Shimano Deore M592 |
| Roolisammas | Alumiinium 31,8 / 7° / 75 mm |
| Rool | Alumiinium 680 mm 31,8 |
| Sadula alus | Alumiinium 27,2 x 350 mm |
| Sadul | Kross |
| Kokkupaneku % | 95 |
| Esiratta suurus | 29 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 29 |
| Vaata lisaks | |











