Maastikuratas Kross Hexagon 5.0, 27, S, must/punane/hall
Maastikuratas Kross Hexagon 5.0, 27, S, must/punane/hall
Jalgratas mägi- Kross Hexagon 5.0, 27 ", S raam, must/punane/hallHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 659 € |
|
499.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Jalgratas mägi- Kross Hexagon 5.0, 27 ", S raam, must/punane/hallHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 659 € |
|
499.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2025-12-24 08:40
! Teata veast| Bränd | KROSS |
| Kategooria | Maastikurattad |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Kross |
| Värv | Punane |
| Kollektsioon | Hexagon 5.0 |
| Raami suurus | S |
| Kaal | 15.1 |
| Jalgratas on mõeldud | Meeste |
| Tootmisaasta | 2022 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Esipiduri tüüp | Ketas-tüüpi, hüdraulilised |
| Tagumise piduri tüüp | Ketas-tüüpi, hüdraulilised |
| Jalgratta tüüp | Mägi- |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | Aluminium Performance |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Velje tüüp | Kross |
| Rehvid | 27.5" x 2,1" |
| Rattarummid | GL-B43F-DS / GL-B43R-DS |
| Kahvli tüüp | Amortiseeriv |
| Kahvli käik | 80 |
| Kahvli mudel | SR Suntour XCE 28 |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | Shimano MT200 |
| Jõuülekanne | Shimano HG200 |
| Käikude arv | 24 |
| Käigu vahetuse kangid | Shimano ST-EF505 |
| Eesmine käiguvaheti | Shimano Tourney TY700 |
| Tagumine käiguvaheti | Shimano Acera M360 |
| Roolisammas | Alumiinium 75mm/31,8/7° |
| Rool | Aluminium 680mm/ 31.8 |
| Sadula alus | Alumiinium 27,2 x 300 mm |
| Sadul | Kross |
| Kokkupaneku % | 95 |
| Esiratta suurus | 27 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 27 |
| Vaata lisaks | |








