Maastikuratas Kross Hexagon 2.0, 27.5, 21, sinine/hall
Maastikuratas Kross Hexagon 2.0, 27.5, 21, sinine/hall
Jalgratas mägi- Kross Hexagon 2.0, 27.5 ", 21" raam, sinine/hallHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 509 € Vaata lisaks |
|
389.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2025-12-24 08:34
! Teata veast| Bränd | KROSS |
| Kategooria | Maastikurattad |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Täiendav info | Et ratas kaua vastu peaks, tuleb seda järjekindlalt hooldada. Ratta esimene hooldus on kohustuslik ja siis soovitav korrata hooldus peale iga 300km läbimist või vastavalt vajadusele (hooajaline hooldus) |
| Mmaksimaalne kasv | 178 |
| Kaubamärk | Kross |
| Värv | Sinine |
| Minimaalne pikkus | 168 |
| Kollektsioon | Hexagon 2.0 |
| Raami suurus | 19" |
| Jalgratas on mõeldud | Universaalne |
| Tootmisaasta | 2020 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Jalgratta tüüp | Mägi- |
| Velje tüüp | Kross |
| Rehvid | Wanda 27.5 x 2.1 |
| Rattarummid | GL-B01F / GL-B01R |
| Kahvli tüüp | Amortiseeriv |
| Kahvli mudel | Kross |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | V-Brake |
| Jõuülekanne | Shimano MF TZ500 |
| Käikude arv | 21 |
| Eesmine käiguvaheti | Shimano Tourney TY300 |
| Tagumine käiguvaheti | Shimano Altus M310 |
| Rooli üleulatus | Alumiinium 105 mm, 31,8 mm |
| Rool | Alumiinium 660mm, 31.8mm |
| Sadul | Selle Royal |
| Esiratta suurus | 27.5 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 27.5 |
| Vaata lisaks | |










