Linnaratas Bottari Milano, 26, must/roheline
Linnaratas Bottari Milano, 26, must/roheline
Jalgratas linna- Bottari Milano, 26 ", must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 235.9 € |
|
164.79 €*
|
Poodi 1a.ee |
Jalgratas linna- Bottari Milano, 26 ", must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 235.9 € |
|
164.79 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Linnaratas Bottari Milano, 26", mustTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
185.62 €
|
Poodi bigbox.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-18 11:34
! Teata veast| Bränd | BOTTARI |
| Kategooria | Linnajalgrattad |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Pedaalid helkuritega |
| Kaubamärk | Bottari |
| Värv | Must |
| Kollektsioon | Milano |
| Päritoluriik | Itaalia |
| Jalgratas on mõeldud | Meeste |
| Raami materjal | Teras |
| Esipiduri tüüp | V-tüüpi, mehaanilised |
| Tagumise piduri tüüp | V-tüüpi, mehaanilised |
| Jalgratta tüüp | Linna- |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | MTB Steel |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Velje tüüp | 26", Alloy, Double Wall |
| Rehvid | 26 x 1,95 MTB |
| Rattarummid | Steel |
| Kahvli tüüp | Mitteamortiseeriv |
| Kahvli mudel | 26" steel |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | V-brake steel |
| Jõuülekanne | Saiguan 14-28 |
| Käikude arv | 18 |
| Käigu vahetuse kangid | Saigun |
| Eesmine käiguvaheti | Saigun |
| Tagumine käiguvaheti | Saigun |
| Roolisammas | Steel |
| Rool | Black Steel 560 mm |
| Sadula alus | Steel 25,4 x 250mm |
| Sadul | MTB F-9000 |
| Kokkupaneku % | 95 |
| Esiratta suurus | 26 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 26 |
| Vaata lisaks | |















