Laevalgusti Candellux TUBA, 12 W, LED, 4000 K, 230 V
Laevalgusti Candellux TUBA, 12 W, LED, 4000 K, 230 V
Valgusti lagi Candellux Tube 2275918, LED, 4000 °K, 1 x 12 W, valge v., 7.9 x 10..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 57.9 € |
|
52.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
Valgusti lagi Candellux Tube 2275918, LED, 4000 °K, 1 x 12 W, valge v., 7.9 x 10..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 57.9 € |
|
52.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-11 17:28
! Teata veast| Bränd | CANDELLUX |
| Kategooria | Laevalgustid |
| Toote tüüp | Valgustid |
| Garantii | 24 |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Täiendav info | Energiaklass: A ++ - A. Komplekti kuulub valgusallikas. Mõõtmed: 10,2 x 7,9 cm |
| Kõrgus | 10.2 |
| Kaubamärk | Candellux |
| Laius | 7.9 |
| Pinge | 230 |
| Toote kaal koos pakendiga | 500 |
| Helendab pimedas | - |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Mudel | - |
| Kuju | Ümmargune |
| Kaugjuhtimisega | - |
| Lambipesa | Ei ole (integreeritud lamp) |
| Maksimaalne süsteemi võimsus | 12 |
| Valgusallikaga | + |
| Võimalike lambipirnide arv | 1 |
| Värvi temperatuur | 4000 |
| Valgusvoog | 540 |
| Liikumisanduriga | - |
| Valgusvoo reguleerimine | - |
| Valgustugevuse reguleerimisviis | - |
| Reguleeritav värvitemperatuur | - |
| Kupli värv | Valge |
| Kupli materjal | Akrüül |
| Stiil | Modernne |
| Valgusti tüüp | Lagi |
| Paigalduse tüüp | Lakke |
| Lambi tüüp | LED (ei ole vahetatav) |
| Lampide maksimaalne võimsus | 12 |
| Valguse värvus | Naturaalne valge |
| Valgusanduriga | - |
| Kollektsioon | Tube |
| Pikkus | 7.9 |
| Kaal | 0.38 |
| Päritoluriik | Poola |
| Pakendi kõrgus | 0.13 |
| Pakendi laius | 0.09 |
| Pakendi pikkus | 0.09 |
| Lambivarju mõõtmed | 7.9 x 10.2 cm |
| Alusplaadi mõõtmed | 6 x 6 cm |
| Energiatõhususe klass | A++ |
| Korpuse värv | Valge |
| Vaata lisaks | |
















