KVM lüliti Aten CS682, must
KVM lüliti Aten CS682, must
KVM komutaator Aten CS682Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 62.9 € |
|
55.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
KVM komutaator Aten CS682Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 62.9 € |
|
55.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-12 10:14
! Teata veast| Bränd | ATEN |
| Kategooria | Võrgujaoturid |
| Toote tüüp | KVM kommutaatorid (KVM switch) |
| Maksimaalne eraldusvõime | 1920 x 1200 |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Juhtme pikkus - 2 x 1,2 m / 1,8 m. Toetab mitut platvormi. |
| Arvuti ühenduse tüüp | DVI-D |
| Maksimaalne ühendatavate arvutite arv | 2 |
| Klaviatuuri ühenduse tüüp | USB |
| Helisisend | 3.5mm |
| Heliväljund | 3.5mm |
| Kaubamärk | Aten |
| Sügavus | 1.115 |
| Mudel | CS682 |
| Laius | 0.78 |
| Kaal | 490 |
| Hiire ühenduse tüüp | USB |
| Kõrgus | 0.24 |
| Vaata lisaks | |



















