KVM lüliti Aten CS64US, sinine
KVM lüliti Aten CS64US, sinine
ATE Aten 4-Port USB VGA/Audio Cable KVM Switch | Aten | 4-Port USB VGA/Audio Cab.. |
|
56.61 €
|
Poodi galador.ee |
ATEN CS64US-AT KVM-lüliti SinineTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
67.71 €
|
Poodi bigbox.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-08 10:39
! Teata veast| Bränd | ATEN |
| Kategooria | Võrgujaoturid |
| Toote tüüp | KVM kommutaatorid (KVM switch) |
| Maksimaalne eraldusvõime | 2048 x 1536 |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Kaabli pikkus - 0,9 m / 1,2 m. Multi-platvormi tugi. |
| Arvuti ühenduse tüüp | HDB-15 male |
| Maksimaalne ühendatavate arvutite arv | 4 |
| Klaviatuuri ühenduse tüüp | USB |
| Helisisend | 3.5mm |
| Heliväljund | 3.5mm |
| Kaubamärk | Aten |
| Sügavus | 0.941 |
| Mudel | CS64US |
| Laius | 0.972 |
| Kaal | 580 |
| Hiire ühenduse tüüp | USB |
| Kõrgus | 0.26 |
| Vaata lisaks | |





























