Krossiratas Liv Rove 4, 28, L, sinine
Krossiratas Liv Rove 4, 28, L, sinine
Krossiratas Liv Rove 4 28" Blue Ashes – LHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 699.0 € |
|
576.45 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Jalgratas mägi- Liv Rove 4, 28 ", L raam, sinine v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 909 € |
|
697.64 €*
|
Poodi 1a.ee |
Liv Rove 4 Blue Ashes L0% liising 130.14Eur kuni 6 kuud |
|
780.81 €
|
Poodi rde.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-19 16:06
! Teata veast| Bränd | LIV |
| Kategooria | Naiste jalgrattad |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Mmaksimaalne kasv | 188 |
| Kaubamärk | Liv |
| Värv | Sinine |
| Minimaalne pikkus | 180 |
| Kollektsioon | Rove 4 |
| Raami suurus | L |
| Jalgratas on mõeldud | Naistele |
| Tootmisaasta | 2022 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Esipiduri tüüp | Ketas-tüüpi, hüdraulilised |
| Tagumise piduri tüüp | Ketas-tüüpi, hüdraulilised |
| Jalgratta tüüp | Mägi- |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | ALUXX-Grade Aluminum |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Rehvid | Giant CrossCut, 700x42c |
| Rattarummid | Alloy, 32h |
| Kahvli tüüp | Amortiseeriv |
| Kahvli käik | 63 |
| Kahvli mudel | SR Suntour NEX 700C, 63mm, disc |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | Tektro TKB 172 |
| Jõuülekanne | CS-HG200, 12x32 T |
| Käikude arv | 21 |
| Käigu vahetuse kangid | Shimano Altus SL-M315 3x7 speed |
| Eesmine käiguvaheti | Shimano Tourney 3 speed |
| Tagumine käiguvaheti | Shimano Tourney RD-TY300 7 speed |
| Roolisammas | Giant Sport 90mm |
| Rool | Giant Sport XC, 31.8mm |
| Sadula alus | Giant D-Fuse |
| Sadul | Liv Sport Comfort |
| Kokkupaneku % | 95 |
| Esiratta suurus | 28 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 28 |
| Vaata lisaks | |













