Kokkupandav jalgratas Bottari Modena, 20
Kokkupandav jalgratas Bottari Modena, 20
Kokkupandav jalgratas Bottari Modena 20", mustHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 387.0 € |
|
279.00 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Jalgratas kokkuklapitavad Bottari Modena, 20 ", 20" raam, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 499 € |
|
333.98 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Jalgratas kokkuklapitavad Bottari Modena, 20 ", 20" raam, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 499 € |
|
333.98 €*
|
Poodi 1a.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-07 14:00
! Teata veast| Bränd | BOTTARI |
| Kategooria | Kokkupandavad jalgrattad |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Pedaalid helkuritega |
| Mmaksimaalne kasv | 185 |
| Kaubamärk | Bottari |
| Värv | Must |
| Minimaalne pikkus | 170 |
| Kollektsioon | Modena |
| Raami suurus | 20" |
| Kaal | 17 |
| Päritoluriik | Itaalia |
| Jalgratas on mõeldud | Universaalne |
| Raami materjal | Teras |
| Esipiduri tüüp | V-tüüpi, mehaanilised |
| Tagumise piduri tüüp | V-tüüpi, mehaanilised |
| Jalgratta tüüp | Kokkuklapitavad |
| Kokkupandav | + |
| Raami mudel | Steel |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Velje tüüp | 20", Alloy, Double Wall |
| Rehvid | 20 x 1,75 |
| Rattarummid | Steel |
| Kahvli tüüp | Mitteamortiseeriv |
| Kahvli mudel | Steel |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | V-Brake Steel |
| Käikude arv | 6 |
| Käigu vahetuse kangid | Saiguan |
| Tagumine käiguvaheti | Shimano TY21 |
| Roolisammas | Steel |
| Rool | Black Steel 560 mm |
| Sadula alus | Steel 28,6 x 400mm |
| Kokkupaneku % | 95 |
| Esiratta suurus | 20 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 20 |
| Vaata lisaks | |


















