Kohvioad Sorpreso Espresso, 1 kg
Kohvioad Sorpreso Espresso, 1 kg
Kohv SORPRESO ESPRESSO (1kg)Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
34.63 €
|
Poodi bigbox.ee |
Peegelkaamera Nikon D7500 + AF-S DX NIKKOR 18-140mm f/3.5-5.6G ED VR, must v. |
|
1099.00 €
|
Poodi k-rauta.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-03-27 08:58
! Teata veast| Bränd | SORPRESO |
| Kategooria | Kohvioad |
| Toote tüüp | Peegelkaamera |
| Mõõtmed | 135.5 x 104 x 72.5 mm |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@60fps |
| Kuulub komplekti | Koos objektiiviga |
| Täiendav info | Li-ioon aku. Bluetooth 4.1 tugi. Indeksi märgistamine. Videointervalli funktsioon. Elektrooniline vibratsiooni vähendamine. |
| Kaubamärk | Nikon |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | D7500 + AF-S DX NIKKOR 18-140mm f/3.5-5.6G ED VR |
| Kaal | 640 |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 4:3 |
| Diafragma | Oleneb valitud objektiivist (AF-S DX 18-140mm f/3.5-5.6G ED VR) |
| Sisemälu | - |
| Ekraani diagonaal | 3.2 |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Megapikslite arv | 20.9 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 51200 |
| Sensori suurus | 23.5 x 15.7 mm |
| Valge värvi bilanss | Auto, 7 positsiooni + 1 manuaalne |
| Maksimaalne eraldusvõime | 5568 x 3712 |
| Optika | AF-S DX 18-140mm f/3.5-5.6G ED VR |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Autofokuseerimise tüüp | TTL faasi diferentsiaali tuvastussüsteem |
| Videootsija | On (optiline pildiotsija) |
| Särituse kompenseerimine | - 3 EV kuni + 3 EV sammuga 1/2 EV või 1/3 EV |
| Katiku kiirus | 30 sek. - 1/8000 sek. |
| Võimalus ühendada väline välk | + |
| Välk | Sisseehitatud (Pop-up) |
| Välgu režiimid | Sundvälklamp |
| Pildistamisrežiimid | 4K |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | M-RAW |
| Toetatud mälukaardid | SDHC |
| Liidesed | Micro USB |
| Vaata lisaks | |











