Kaasaskantav päikesepaneel laterna ja pirnidega Technaxx TX-199, 3 W
Kaasaskantav päikesepaneel laterna ja pirnidega Technaxx TX-199, 3 W
Kaasaskantav päikesepaneel laterna ja LED-valgustitega Technaxx TX-199, 17.2 cmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 69.1 € |
|
47.60 €*
|
Poodi 1a.ee |
Kaasaskantav päikesepaneel laterna ja LED-valgustitega Technaxx TX-199, 17.2 cmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 69.1 € |
|
47.60 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2025-07-19 23:25
! Teata veast| Bränd | TECHNAXX |
| Kategooria | Päikesepaneelid |
| Toote tüüp | Kaasaskantav päikesepaneel laterna ja LED-valgustitega |
| Garantii | 24 |
| Materjal | Plastik |
| Kaubamärk | Technaxx |
| Otstarve | See päikeseenergiajaam on mõeldud väikeste seadmete, näiteks nutitelefonide või raadiote laadimiseks, nt hädaolukordades või telkides viibides..Integreeritud päikesepaneel saab seadet laadida sõltumatult vooluvõrgust, kasutades ainult päikeseenergiat..Lisatud lambisüsteem ja 3 tk LED-lampe saavad valgustada teie telki või kämpingut. |
| Töötemperatuur | -15 |
| Värv | Must |
| Maksimaalne süsteemi võimsus | 3 |
| Pikkus | 17.2 |
| Laius | 12.6 |
| Päritoluriik | Saksamaa |
| Paki sisu | Vahelduvvoolu laadimiskaabel |
| Päikeseelektrijaama aku | Taaslaetav pliiaku 6V / 7AH SLA |
| Sisendpinge AC | 50-60 Hz |
| Päikesepaneeli sisendpinge | < 9V |
| USB väljund | 5V / 1A |
| LED pirni pistik | 6V, õõnes pistik |
| LED pirn | 4x LED / 6000 K |
| LED-tulede kaabli pikkus | 4 |
| Päikesepaneeli kaabli pikkus | 5 |
| Laadimisaeg | 9 |
| Toimimisaeg | <22 h |
| LED paneel | 8x LED / 6000 K |
| Kõrgus | 7.6 |
| Vaata lisaks | |











