Jalgrattarehv Schwalbe Racing Ralph 29 x 2.25, HS 490, must
Jalgrattarehv Schwalbe Racing Ralph 29 x 2.25, HS 490, must
Väliskumm 29" Schwalbe Racing Ralph HS 490 Evo Fold TLE 57-622 / 29x2.25 Super R.. |
|
42.99 €
|
Poodi bikko.ee |
Jalgratta rehv Schwalbe Racing Ralph HS 490 11654049.01, kumm, must v., 29", 2.25"Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 86.9 € |
|
57.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
Jalgratta rehv Schwalbe Racing Ralph HS 490 11654049.01, kumm, must v., 29", 2.25"Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 86.9 € |
|
57.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
SCHWALBE RACING RALPH 29" rehv – EVO | AddixSpeed | SuperRace | TLEasy | Läbipai.. |
|
59.90 €
|
Poodi evelostore.com |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-03-27 09:14
! Teata veast| Bränd | SCHWALBE |
| Kategooria | 29-tollised jalgrattarehvid |
| Toote tüüp | Jalgratta rehvid |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Rõhk: 1,8-3,7 bar (26-54 psi). |
| Materjal | Kumm |
| Kaubamärk | Schwalbe |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Must |
| Maksimaalne koormus | 120 |
| Mudel | Racing Ralph HS 490 |
| Kollektsioon | - |
| Kaal | 0.68 |
| Ratta suurus | 29" |
| Rehvi laius | 2.25" |
| Vaata lisaks | |



















