Jalgrattarehv Ortem Toro 28 x 1.50, 40-622 + 1mm Guard, must
Jalgrattarehv Ortem Toro 28 x 1.50, 40-622 + 1mm Guard, must
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-23 15:24
! Teata veast| Bränd | ORTEM |
| Kategooria | 3D prille |
| Toote tüüp | Jalgratta rehvid |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | 1 mm lisatorkekaitse |
| Materjal | Kumm |
| Kaubamärk | Ortem |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Must |
| Mudel | Toro Guard |
| Kollektsioon | - |
| Ratta suurus | 28" |
| Rehvi laius | 1.5" |
| Komplekti osade arv | 1 |
| Vaata lisaks | |


















