Jalgratas Romet Wagant 1, 28, 21, L, must/punane
Jalgratas Romet Wagant 1, 28, 21, L, must/punane
Jalgratas Romet Wagant 1 2025 must-punane-21" / LTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
375.49 €
|
Poodi bigbox.ee |
Romet Romet Wagant 1 2025 black-red-21" / L0% liising 62.99Eur kuni 6 kuud |
|
377.92 €
|
Poodi rde.ee |
Jalgratas maanteeratas Romet Wagant 1, 28 ", 21" raam, must/punaneHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 539 € |
|
409.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Jalgratas maanteeratas Romet Wagant 1, 28 ", 21" raam, must/punaneHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 539 € |
|
409.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Matkaratas Romet Wagant 1 2025 must-punane 28" 21-käigulineHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 458.89 € |
|
409.00 €*
|
Poodi kaup24.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-06 18:08
! Teata veast| Bränd | ROMET |
| Kategooria | Linnajalgrattad |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Lamp |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Et ratas kaua vastu peaks, tuleb seda järjekindlalt hooldada. Ratta esimene hooldus on kohustuslik ja siis soovitav korrata hooldus peale iga 300km läbimist või vastavalt vajadusele (hooajaline hooldus) |
| Mmaksimaalne kasv | 188 |
| Kaubamärk | Romet |
| Toote kaal koos pakendiga | 18000 |
| Värv | Punane |
| Minimaalne pikkus | 178 |
| Mudel | 1 |
| Kollektsioon | Wagant |
| Raami suurus | 21" |
| Kaal | 17 |
| Päritoluriik | Poola |
| Jalgratas on mõeldud | Meeste |
| Korviga | - |
| Kasutaja/-te maksimaalne kehakaal | 115 |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Esipiduri tüüp | V-tüüpi, mehaanilised |
| Tagumise piduri tüüp | V-tüüpi, mehaanilised |
| Jalgratta tüüp | Maanteeratas |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | Aluminum 6061 |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Velje tüüp | 28", Alloy, Double Wall |
| Rehvid | Mitas Hook 700x40C |
| Rattarummid | Aluminum |
| Kahvli tüüp | Amortiseeriv |
| Kahvli mudel | Cushioned |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | V-brake |
| Jõuülekanne | Shimano MF-TZ500 14-28T 7 speeds |
| Käikude arv | 21 |
| Käigu vahetuse kangid | Shimano ST-EF500 |
| Eesmine käiguvaheti | Shimano FD-TY510 |
| Tagumine käiguvaheti | Shimano Altus RD-M310 |
| Keps | Shimano FC-TY301 48/38/28T 170mm |
| Roolisammas | MTS-C297 90mm/180mm |
| Rool | Aluminum 30.9 mm 350 mm |
| Sadula alus | Aluminum 30.9 mm 350 mm |
| Sadul | Selle Royal 5094 |
| Kokkupaneku % | 95 |
| Esiratta suurus | 28 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 28 |
| Vaata lisaks | |












