Jalgratas Romet Orkan 4 D, 28, 20, L, must/šampanja/hõbe
Jalgratas Romet Orkan 4 D, 28, 20, L, must/šampanja/hõbe
Jalgratas mägi- Romet Orkan 4 D, 28 ", 20" raam, must v./šampanja v./hõbe v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 749 € |
|
616.97 €*
|
Poodi 1a.ee |
Jalgratas mägi- Romet Orkan 4 D, 28 ", 20" raam, must v./šampanja v./hõbe v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 749 € |
|
616.97 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Jalgratas Romet Orkan 4 D 2025 šampanja-must-hõbedane-20" / LTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
616.97 €
|
Poodi bigbox.ee |
Jalgratas Romet Orkan 4 D 2024, 28'', hõbedane värvHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 712.0 € |
|
616.97 €*
|
Poodi kaup24.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-22 11:55
! Teata veast| Bränd | ROMET |
| Kategooria | Meeste jalgrattad |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Mmaksimaalne kasv | 185 |
| Kaubamärk | Romet |
| Värv | Hõbe |
| Minimaalne pikkus | 178 |
| Mudel | 4 D |
| Kollektsioon | Orkan |
| Raami suurus | 20" |
| Kaal | 13.9 |
| Päritoluriik | Poola |
| Jalgratas on mõeldud | Naistele |
| Korviga | - |
| Värvi nimi | Šampanja |
| Kasutaja/-te maksimaalne kehakaal | 115 |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Esipiduri tüüp | Ketas-tüüpi, mehaanilised |
| Tagumise piduri tüüp | Ketas-tüüpi, mehaanilised |
| Jalgratta tüüp | Mägi- |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | Alumiinium 6061 |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Velje tüüp | Aluminum two-chamber |
| Rehvid | 700×42C |
| Rattarummid | Shimano HB-TX505 |
| Kahvli tüüp | Amortiseeriv |
| Kahvli käik | 63 |
| Kahvli mudel | Suntour NEX 63mm |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | Shimano ST-EF505/BR-M200 |
| Jõuülekanne | Shimano FD-TY710 / Shimano Alivio RD-T4000 |
| Käikude arv | 27 |
| Käigu vahetuse kangid | Shimano ST-EF505 |
| Eesmine käiguvaheti | Shimano CS-HG201 11-32T 9 speeds |
| Tagumine käiguvaheti | Shimano FC-M371 48/36/26T 170mm |
| Roolisammas | Adjustable TDS-D299 N-8 31.8mm/105mm |
| Rool | Alumiinium 680mm/15°/31,8mm. |
| Sadula alus | Alumiinium 30.9mm/350mm. |
| Sadul | Romet |
| Kokkupaneku % | 85 |
| Esiratta suurus | 28 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 28 |
| Vaata lisaks | |













