Jalgratas Kross Trans 2.0 Lady, 28, M, sinine/valge
Jalgratas Kross Trans 2.0 Lady, 28, M, sinine/valge
Jalgratas maanteeratas Kross Trans 2.0 Lady, 28 ", M raam, sinine v./valge v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 609 € |
|
468.91 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Jalgratas maanteeratas Kross Trans 2.0 Lady, 28 ", M raam, sinine v./valge v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 609 € |
|
468.91 €*
|
Poodi 1a.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-19 16:16
! Teata veast| Bränd | KROSS |
| Kategooria | Linnajalgrattad |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Mmaksimaalne kasv | 180 |
| Kaubamärk | Kross |
| Värv | Valge |
| Minimaalne pikkus | 168 |
| Kollektsioon | Trans 2.0 Lady |
| Raami suurus | M |
| Kaal | 15.9 |
| Jalgratas on mõeldud | Naistele |
| Tootmisaasta | 2022 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Esipiduri tüüp | V-tüüpi, mehaanilised |
| Tagumise piduri tüüp | V-tüüpi, mehaanilised |
| Jalgratta tüüp | Maanteeratas |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | Aluminium Performance |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Velje tüüp | Kross |
| Rehvid | 700 x 38C |
| Rattarummid | GL-B01F-QR / GL-B01R-QR |
| Kahvli tüüp | Amortiseeriv |
| Kahvli käik | 30 |
| Kahvli mudel | Kross |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | Sunrace BLM400 |
| Jõuülekanne | Sunrace MFM2A.7D |
| Käikude arv | 21 |
| Käigu vahetuse kangid | Sunrace DLM403 |
| Eesmine käiguvaheti | Sunrace FDM300 |
| Tagumine käiguvaheti | Sunrace RDM41 |
| Roolisammas | Alumiinium 90mm/25,4 |
| Rool | Steel 600mm |
| Sadula alus | Alumiinium 27,2 x 350 mm |
| Sadul | Kross |
| Kokkupaneku % | 95 |
| Esiratta suurus | 28 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 28 |
| Vaata lisaks | |















