IP-kaamera Hikvision DS-2CD2747G2T-LZS, 2.8-12 mm, 4MP, Black ColorVu
IP-kaamera Hikvision DS-2CD2747G2T-LZS, 2.8-12 mm, 4MP, Black ColorVu
Kamera IP Hikvision KAMERA IP HIKVISION DS-2CD2747G2T-LZS/2.8-12mm/C/BLACK | DS-.. |
|
218.69 €
|
Poodi enter24.eu |
IP-KAMERA: HIKVISION DS-2CD2747G2T-LZS/2.8-12mm/C/BLACKTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
247.75 €
|
Poodi bigbox.ee |
Hikvision Pro Series with ColorVu DS-2CD2747G2T-LZS/2.8-12mm/C/BLACK Dome IP sec.. |
|
258.30 €
|
Poodi arvutitark.ee |
VANDAALIKINDEL IP-KAAMERA DS-2CD2747G2T-LZS(2.8-12MM)(C)BLACK ColorVu - 4 Mpx - ..Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 313.15 € |
|
281.81 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Vandalismikindel IP-kaamera DS-2CD2747G2T-LZS(2,8–12 mm)(C)MUST ColorVu – 4 Mpx .. |
|
338.00 €
|
Poodi pyramid.lt |
Kuppelkaamera Hikvision DS-2CD2747G2T-LZSHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 429 € |
|
382.25 €*
|
Poodi 1a.ee |
Kuppelkaamera Hikvision DS-2CD2747G2T-LZSHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 429 € |
|
382.25 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Hikvision Pro Series with ColorVu DS-2CD2747G2T-LZS/2.8-12mm/C/BLACK Dome IP sec.. |
|
659.35 €
|
Poodi electrobase.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-27 15:49
! Teata veast| Bränd | HIKVISION |
| Kategooria | Valvekaamerad |
| Toote tüüp | Kuppel kaamerad |
| Sobib kasutamiseks | Sees |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 512 |
| Traadita ühenduse standardid | 802.3af |
| Anduri suurus | 1/1.8" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 2688x1520@25/30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Materjal | Metall |
| Kaubamärk | Hikvision |
| Töötemperatuur | -30 |
| Värv | Must |
| Mudel | DS-2CD2747G2T-LZS |
| Paigaldus | Lakke |
| WDR tehnoloogia | + |
| Signaali-müra suhe | > 52 dB |
| Sisseehitatud objektiiv | + |
| Objektiiv | 2.8 |
| Liikumistuvastus | + |
| Valge värvi bilanss | Käsitsi mõõtmine |
| Integreeritud mehaaniline infrapunafilter | + |
| Valgustus | + |
| Resolutsioon | 2688 x 1520 |
| Anduri tüüp | 1/1.8" CMOS |
| Pildistamisrežiimid | Öö |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | RJ-45 |
| Vaata lisaks | |























