IP-kaamera Hikvision DS-2CD2367G2H-LISU/SL, 2.8 mm, 6MP
IP-kaamera Hikvision DS-2CD2367G2H-LISU/SL, 2.8 mm, 6MP
Kuppelkaamera Hikvision DS-2CD2367G2H-LISU/SLHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 222.9 € |
|
211.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Kamera IP Hikvision Kamera IP HIKVISION DS-2CD2367G2H-LISU/SL(2.8mm)(eF) | DS-2C.. |
|
226.10 €
|
Poodi multo.eu |
Kamera IP Hikvision Kamera IP HIKVISION DS-2CD2367G2H-LISU/SL(2.8mm)(eF) | DS-2C.. |
|
233.35 €
|
Poodi enter24.eu |
IP-KAAMERA DS-2CD2367G2H-LISU/SL (2,8 mm) (EF) Smart Hybrid Light ColorVu – 6 Mp.. |
|
302.56 €
|
Poodi pyramid.lt |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-28 08:59
! Teata veast| Bränd | HIKVISION |
| Kategooria | Valvekaamerad |
| Toote tüüp | Kuppel kaamerad |
| Sobib kasutamiseks | Sees |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 512 |
| Traadita ühenduse standardid | 802.1x |
| Anduri suurus | 1/1.8" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 3200x1800@25fps |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Materjal | Metall |
| Kaubamärk | Hikvision |
| Töötemperatuur | -30 |
| Värv | Valge |
| Mudel | DS-2CD2367G2H-LISU/SL |
| Paigaldus | Lakke |
| WDR tehnoloogia | + |
| Signaali-müra suhe | > 52 dB |
| Sisseehitatud objektiiv | + |
| Objektiiv | 2.8 |
| Liikumistuvastus | + |
| Valge värvi bilanss | Käsitsi mõõtmine |
| Integreeritud mehaaniline infrapunafilter | + |
| Valgustus | + |
| Resolutsioon | 3200 × 1800 |
| Anduri tüüp | 1/1.8" CMOS |
| Pildistamisrežiimid | Öö |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | RJ-45 |
| Vaata lisaks | |




















