Hübriidjalgratas Romet Finale, 29, 22, kollane
Hübriidjalgratas Romet Finale, 29, 22, kollane
Jalgratas Romet Finale 2025 kollane-56 cm / LTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
766.69 €
|
Poodi bigbox.ee |
Jalgratas Romet Finale 2025 kollane-56 cm / LHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1071.0 € |
|
766.69 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Jalgratas hübriid- Romet Finale, 29 ", 22" raam, kollane v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1049 € |
|
809.78 €*
|
Poodi 1a.ee |
Jalgratas hübriid- Romet Finale, 29 ", 22" raam, kollane v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1049 € |
|
809.78 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Romet Gravel bike Finale 2025 L yellow0% liising 134.96Eur kuni 6 kuud |
|
809.78 €
|
Poodi rde.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-20 13:07
! Teata veast| Bränd | ROMET |
| Kategooria | Püksirihmad |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Et ratas kaua vastu peaks, tuleb seda järjekindlalt hooldada. Ratta esimene hooldus on kohustuslik ja siis soovitav korrata hooldus peale iga 300km läbimist või vastavalt vajadusele (hooajaline hooldus) |
| Mmaksimaalne kasv | 185 |
| Kaubamärk | Romet |
| Värv | Kollane |
| Minimaalne pikkus | 178 |
| Kollektsioon | Finale |
| Raami suurus | 22" |
| Kaal | 13 |
| Päritoluriik | Poola |
| Jalgratas on mõeldud | Universaalne |
| Korviga | - |
| Kasutaja/-te maksimaalne kehakaal | 115 |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Raami materjal | Teras |
| Esipiduri tüüp | Ketas-tüüpi, mehaanilised |
| Tagumise piduri tüüp | Ketas-tüüpi, mehaanilised |
| Jalgratta tüüp | Hübriid- |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | Cr-Mo |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Velje tüüp | 29", Alloy, Double Wall |
| Rehvid | Schwalbe G-ONE 700×38C |
| Rattarummid | Shimano HB-TX505 / Shimano FH-TX505 |
| Kahvli tüüp | Mitteamortiseeriv |
| Kahvli mudel | Cr-Mo |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | Shimano BR-RS317 |
| Jõuülekanne | Shimano Claris FD-R2000 / Shimano Claris RD-R2000 |
| Käikude arv | 16 |
| Käigu vahetuse kangid | Shimano Claris ST-R2000 |
| Eesmine käiguvaheti | Shimano HG-200-8 12-32T |
| Tagumine käiguvaheti | Shimano Claris FC-RS200 46/34T 170mm |
| Roolisammas | Aluminum rosette 90mm / 100mm / 110mm |
| Rool | Romet Gravel aluminum 420mm / 440mm FLARE |
| Sadula alus | Romet aluminum 27.2 mm 300 mm |
| Sadul | Selle Italia X-Base |
| Kokkupaneku % | 85 |
| Esiratta suurus | 29 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 29 |
| Vaata lisaks | |















