Hübriidjalgratas Kross Evado 5.0, 28, M, must/türkiis
Hübriidjalgratas Kross Evado 5.0, 28, M, must/türkiis
Jalgratas hübriid- Kross Evado 5.0 DM, 28 ", M raam, must v./türkiissinine v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1119 € |
|
867.21 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Jalgratas hübriid- Kross Evado 5.0 DM, 28 ", M raam, must v./türkiissinine v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1119 € |
|
867.21 €*
|
Poodi 1a.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-19 18:19
! Teata veast| Bränd | KROSS |
| Kategooria | Naiste jalgrattad |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Et ratas kaua vastu peaks, tuleb seda järjekindlalt hooldada. Ratta esimene hooldus on kohustuslik ja siis soovitav korrata hooldus peale iga 300km läbimist või vastavalt vajadusele (hooajaline hooldus) |
| Mmaksimaalne kasv | 180 |
| Kaubamärk | Kross |
| Toote kaal koos pakendiga | 14000 |
| Värv | Must |
| Minimaalne pikkus | 168 |
| Mudel | 5.0 DM |
| Kollektsioon | Evado |
| Raami suurus | M |
| Kaal | 13.6 |
| Päritoluriik | Poola |
| Jalgratas on mõeldud | Naistele |
| Korviga | - |
| Värvi nimi | Türkiissinine |
| Kasutaja/-te maksimaalne kehakaal | 115 |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Esipiduri tüüp | Ketas-tüüpi, hüdraulilised |
| Tagumise piduri tüüp | Ketas-tüüpi, hüdraulilised |
| Jalgratta tüüp | Hübriid- |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | Aluminium Lite |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Velje tüüp | Kross |
| Rehvid | 700x45C |
| Rattarummid | QR 9 mm |
| Kahvli tüüp | Amortiseeriv |
| Kahvli mudel | SR Suntour NEX HLO |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | Shimano MT200 |
| Jõuülekanne | Shimano Altus M370 / Shimano Acera T3000 |
| Käikude arv | 27 |
| Käigu vahetuse kangid | Shimano Alivio M3100 |
| Eesmine käiguvaheti | Shimano Acera T3010 |
| Tagumine käiguvaheti | Shimano HG200 |
| Keps | FP-B902 |
| Roolisammas | Alumiinium 90 mm / 31,8 / 7°. |
| Rool | Alumiinium 620 mm / 31,8. |
| Sadula alus | Alumiinium 27,2 x 300. |
| Sadul | Selle Royal Shadow |
| Kokkupaneku % | 85 |
| Esiratta suurus | 28 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 28 |
| Vaata lisaks | |










