Helikaabel Gembird CCAP-444-0.75M, 3,5 mm, 0,75 m, must
Helikaabel Gembird CCAP-444-0.75M, 3,5 mm, 0,75 m, must
Gembird helikaabel 3.5 mm 0.75 m CCAP-444-0.75M 2x 3.5 mm stereo pistikud, kuldn.. |
|
1.70 €
|
Poodi inserv.ee |
Cable stereo mini Jack 3.5mm M/M 0.75mTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
6.02 €
|
Poodi bigbox.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-27 08:56
! Teata veast| Bränd | GEMBIRD |
| Kategooria | TRS kaablid |
| Toote tüüp | Juhtmed |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Kullatud kontaktid |
| Esimene kaabliühendus | 3.5 mm male |
| Teine kaabliühendus | 3.5 mm male |
| Kaubamärk | Gembird |
| Kaabli pikkus | 0.75 |
| Värv | Must |
| Mudel | 3.5mm/3.5mm |




























