Heliadapter Gembird A-6.35M-3.5F, 6,35 mm (M) - 3,5 mm (F)
Heliadapter Gembird A-6.35M-3.5F, 6,35 mm (M) - 3,5 mm (F)
Adapter Gembird 6.35 mm to 3.5mm Audio Adapter Plug 3.5 mm female, 6.35 mm male,.. |
|
1.79 €
|
Poodi 1a.ee |
Adapter Gembird 6.35 mm to 3.5mm Audio Adapter Plug 3.5 mm female, 6.35 mm male,.. |
|
1.79 €
|
Poodi k-rauta.ee |
Cablexpert 6.35 mm (M) 3.5 mm (F)Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
5.29 €
|
Poodi bigbox.ee |
Cablexpert | 6.35 mm to 3.5 mm stereo audio adapter plug | A-6.35M-3.5F | 6.35 m.. |
|
8.06 €
|
Poodi electrobase.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-31 16:33
! Teata veast| Bränd | GEMBIRD |
| Kategooria | TRS kaablid |
| Toote tüüp | Adaptrid |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Kullatud kontaktid |
| Esimene kaabliühendus | 3.5 mm female |
| Teine kaabliühendus | 6.35 mm male |
| Kaubamärk | Gembird |
| Mudel | 6.35 mm to 3.5mm Audio Adapter Plug |

























