Heli pikenduskaabel Lindy 35653, 3,5 mm, 3 m, must
Heli pikenduskaabel Lindy 35653, 3,5 mm, 3 m, must
Kaabel Lindy 3.5mm male - 3.5mm female 3.5 mm male, 3.5 mm female, 3 m, must |
|
5.49 €
|
Poodi k-rauta.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-02 13:06
! Teata veast| Bränd | LINDY |
| Kategooria | TRS kaablid |
| Toote tüüp | Kaablid |
| Garantii | 24 |
| Esimene kaabliühendus | 3.5 mm male |
| Teine kaabliühendus | 3.5 mm female |
| Kaubamärk | Lindy |
| Kaabli pikkus | 3 |
| Värv | Must |
| Mudel | 3.5mm male - 3.5mm female |























