HDMI pikendaja Lindy 38340, 100 m, must
HDMI pikendaja Lindy 38340, 100 m, must
LINDY 100m Cat.6 HDMI 4K60, Audio, IR and RS-232 HDBaseT Extender | 38340 | 400.. |
|
465.65 €
|
Poodi viron.ee |
Pikendusjuhe Lindy 100m Cat.6 HDMI 4K60, Audio, IR & RS-232 HDBaseT Extender 383..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 599 € |
|
531.22 €*
|
Poodi 1a.ee |
Pikendusjuhe Lindy 100m Cat.6 HDMI 4K60, Audio, IR & RS-232 HDBaseT Extender 383..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 599 € |
|
531.22 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
LINDY 100m Cat.6 HDMI 4K60 HDBaseT Extender 100m Cat.6 HDMI 4K60 HDBaseT ExtenderTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
674.76 €
|
Poodi bigbox.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-16 21:09
! Teata veast| Bränd | LINDY |
| Kategooria | HDMI-kaablid |
| Toote tüüp | Pikendus |
| Garantii | 24 |
| Esimene kaabliühendus | HDMI/3.5mm/RJ-45/TosLink |
| Teine kaabliühendus | HDMI/3.5mm/RJ-45/TosLink |
| Kaubamärk | Lindy |
| Värv | Must |
| Mudel | 100m Cat.6 HDMI 4K60, Audio, IR & RS-232 HDBaseT Extender |
























