Gravel-jalgratas Romet Finale, 28, kollane
Gravel-jalgratas Romet Finale, 28, kollane
Jalgratas Romet Finale 2025 kollane-52 cm / STarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
766.69 €
|
Poodi bigbox.ee |
Romet Gravel bike Finale 2025 S yellow0% liising 128.17Eur kuni 6 kuud |
|
768.99 €
|
Poodi rde.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-14 10:20
! Teata veast| Bränd | ROMET |
| Kategooria | Püksirihmad |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Mmaksimaalne kasv | 168 |
| Kaubamärk | Romet |
| Värv | Kollane |
| Minimaalne pikkus | 158 |
| Mudel | Finale |
| Kollektsioon | - |
| Raami suurus | 20" |
| Kaal | 13 |
| Päritoluriik | Poola |
| Jalgratas on mõeldud | Universaalne |
| Korviga | - |
| Kasutaja/-te maksimaalne kehakaal | 115 |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Raami materjal | Teras |
| Esipiduri tüüp | Ketas-tüüpi, mehaanilised |
| Tagumise piduri tüüp | Ketas-tüüpi, mehaanilised |
| Jalgratta tüüp | Gravel |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | Cr-Mo |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Velje tüüp | Aluminum two-chamber |
| Rehvid | Schwalbe G-ONE 700×38C |
| Rattarummid | Shimano FH-TX505 / Shimano HB-TX505 |
| Kahvli tüüp | Mitteamortiseeriv |
| Kahvli mudel | Cr-Mo |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | Shimano BR-RS317 |
| Jõuülekanne | Shimano Claris FD-R2000 / Shimano Claris RD-R2000 |
| Käikude arv | 16 |
| Käigu vahetuse kangid | Shimano Claris ST-R2000 |
| Eesmine käiguvaheti | Shimano HG-200-8 12-32T 8 speeds |
| Tagumine käiguvaheti | Shimano Claris FC-RS200 46/34T 170mm |
| Roolisammas | Alumiiniumist rosett 90mm / 100mm / 110mm. |
| Rool | Romet Gravel aluminum 420mm / 440mm FLARE |
| Sadula alus | Romet aluminum 27.2 mm 300 mm |
| Sadul | Selle Italia X-Base |
| Kokkupaneku % | 85 |
| Esiratta suurus | 28 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 28 |
| Vaata lisaks | |
















