Esikumööblikomplekt ASM Pedro IV, tamm/must, pruun
Esikumööblikomplekt ASM Pedro IV, tamm/must, pruun
Esiku mööblikomplekt ASM Pedro IV, sise, tamm v./must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 829 € |
|
709.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Esiku mööblikomplekt ASM Pedro IV, sise, tamm v./must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 829 € |
|
709.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Esikukomplekt Pedro IV, pruunHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 783.0 € |
|
709.00 €*
|
Poodi kaup24.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-25 12:09
! Teata veast| Bränd | ASM |
| Kategooria | Esikumööbli komplektid |
| Toote tüüp | Esikukomplektid |
| Garantii | 24 |
| Materjal | Lamineeritud puitlaastplaat (LMDP) |
| Kaubamärk | ASM |
| Värv | Pruun |
| Mudel | IV |
| Mööblikomplektis | Seinapaneel |
| Pikkus | 202 |
| Kollektsioon | Pedro |
| Laius | 35 |
| Mööbli tüüp | Sise |
| Seinariiuli mõõdud (L x K x S) cm: | 90 x 90 x 28 cm |
| Väikese kapi mõõtmed (L x K x S) cm: | 60 x 202 x 35 cm |
| Kummuti mõõtmed (L x K x S) cm: | 94 x 90 x 35 cm |
| Öökapi mõõtmed (L x K x S) cm: | 46 x 60 x 35 cm |
| Seinapaneeli mõõtmed (L x K x S) | 60 x 146 x 28 cm |
| Värvi nimi | Tamm |
| Kõrgus | 230 |
| Valgustusega | - |
| Vaata lisaks | |

















