Esikumööbli komplekt MC Akcent Romina, valge/pruun
Esikumööbli komplekt MC Akcent Romina, valge/pruun
Esiku mööblikomplekt Romina, sise, valge v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1629 € |
|
1369.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Esiku mööblikomplekt Romina, sise, valge v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1629 € |
|
1369.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-15 15:54
! Teata veast| Bränd | MC AKCENT |
| Kategooria | Esikumööbli komplektid |
| Toote tüüp | Esikukomplektid |
| Garantii | 24 |
| Materjal | Lamineeritud puitlaastplaat (LMDP) |
| Kaubamärk | - |
| Värv | Valge |
| Mööblikomplektis | Seinapaneel |
| Pikkus | 38 |
| Kollektsioon | Romina |
| Laius | 285 |
| Mööbli tüüp | Sise |
| Tooli mõõdud (L x K x S) cm: | 91 x 48 x 38 cm |
| Väikese kapi mõõtmed (L x K x S) cm: | 91 x 198 x 38 cm |
| Kummuti mõõtmed (L x K x S) cm: | 91 x 97 x 38 cm |
| Seinapaneeli mõõtmed (L x K x S) | 66 x 105 x 38 cm |
| Värvi nimi | Valge |
| Kõrgus | 198 |
| Vaata lisaks | |













