Elutoa mööblikomplekt Kalune Design Gold Line, antratsiit/must
Elutoa mööblikomplekt Kalune Design Gold Line, antratsiit/must
TV-üksus, Asir, TV alus 180 x 30 x 48 cm, seinariiul 22 x 21 x 60 cm, mustHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 226.0 € |
|
132.00 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Elutoa mööblikomplekt Kalune Design Gold Line, sise, antratsiit v./must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 188.9 € |
|
164.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
Elutoa mööblikomplekt Kalune Design Gold Line, sise, antratsiit v./must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 188.9 € |
|
164.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
TV-seade, Gold Line, antratsiit Must, 100% MELAMIINIGA KAATUD PUITLAASTPLAATTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
188.14 €
|
Poodi bigbox.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-27 14:41
! Teata veast| Bränd | KALUNE DESIGN |
| Kategooria | TV-lauad |
| Toote tüüp | Komplekt |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | TV-kapp: Laius: 180 cm Sügavus: 30 cm Kõrgus: 48 cm Seina riiul: Laius: 22 cm Sügavus: 21 cm Kõrgus: 60 cm (2 tk) |
| Materjal | Melamiin |
| Kaubamärk | Kalune Design |
| Värv | Grafiit |
| Uste arv | 2 |
| Mööblikomplektis | TV-alus |
| Pikkus | 30 |
| Kollektsioon | Gold Line |
| Laius | 180 |
| Mööblikomplekti mõõtmed | TV-kapp: Laius: 180 cm Sügavus: 30 cm Kõrgus: 48 cm.Seinariiul: Laius: 22 cm Sügavus: 21 cm Kõrgus: 60 cm (2 tk) |
| Kaal | 29 |
| Mööbli tüüp | Sise |
| Seinariiuli mõõdud (L x K x S) cm: | 22 x 60 x 21 cm |
| Riiuli mõõdud (L x K x S) cm: | 21 x 22 x 60 cm |
| TV-kapi mõõtmed (L x K x S) cm: | 30 x 180 x 48 cm |
| Mööbli jalgade kõrgus | 18 |
| Värvi nimi | Antratsiit |
| Kõrgus | 48 |
| Valgustusega | - |
| Vaata lisaks | |


















