Elutoa mööblikomplekt Kalune Design Gaye, siseruumidesse, valge/pähkel
Elutoa mööblikomplekt Kalune Design Gaye, siseruumidesse, valge/pähkel
Elutoa mööblikomplekt, Hanah Home, Gaye, pähkel Valge, 120 x 36,8 x 25Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
192.93 €
|
Poodi bigbox.ee |
Elutoa mööblikomplekt Kalune Design Gaye, sise, valge v./pähklipuu v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 241.9 € |
|
209.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
Elutoa mööblikomplekt Kalune Design Gaye, sise, valge v./pähklipuu v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 241.9 € |
|
209.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-15 13:14
! Teata veast| Bränd | KALUNE DESIGN |
| Kategooria | Elutoa komplektid |
| Toote tüüp | Mööblikomplektid |
| Garantii | 24 |
| Materjal | Melamiin |
| Kaubamärk | Kalune Design |
| Värv | Pruun |
| Mööblikomplektis | Kohvilaud |
| Kollektsioon | Gaye |
| Mööbli tüüp | Sise |
| Riiuli mõõdud (L x K x S) cm: | 50 x 70 x 25 cm |
| TV-kapi mõõtmed (L x K x S) cm: | 120 x 36,8 x 25 cm |
| Diivanilaua mõõtmed (L x K x S) cm: | 80 x 35 x 50 cm |
| Mööbliplaadi paksus cm: | 1,8 |
| Värvi nimi | Pähklipuu |
| Valgustusega | - |
| Vaata lisaks | |















