Elektriratas Kross E-Level Boost 1.0, 29, 250W, must/roheline/grafiit
Elektriratas Kross E-Level Boost 1.0, 29, 250W, must/roheline/grafiit
Elektriratas Kross E-Level Boost 1.0, 29", 250 W, 13.9 Ah, must v./roheline v./g..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 3390 € |
|
2739.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Elektriratas Kross E-Level Boost 1.0, 29", 250 W, 13.9 Ah, must/roheline/grafiitHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 3390 € |
|
2739.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-02-27 09:42
! Teata veast| Bränd | KROSS |
| Kategooria | Elektrilised jalgrattad |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Pöördemoment, Nm | 70 |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Mmaksimaalne kasv | 200 |
| Võimsus | 250 |
| Kaubamärk | Kross |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Aku maht | 13.9 |
| Laadimisaeg | 300 |
| Värv | Grafiit |
| Minimaalne pikkus | 187 |
| Mudel | E-Level Boost 1.0 |
| Kollektsioon | - |
| Kaal | 20.7 |
| Jalgratas on mõeldud | Meeste |
| Kasutaja/-te maksimaalne kehakaal | 100 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Maksimaalne kiirus | 25 |
| Aku pinge | 36 |
| Esipiduri tüüp | Ketas-tüüpi, hüdraulilised |
| Tagumise piduri tüüp | Ketas-tüüpi, hüdraulilised |
| Jalgratta tüüp | Elektriline |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | Aluminium Lite |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Velje tüüp | 29", Alloy, Double Wall |
| Rehvid | WTB Ranger 29x2,25" |
| Rattarummid | Shimano MT400 |
| Tagumine rattarumm | Shimano TX505 |
| Kahvli tüüp | Amortiseeriv |
| Kahvli käik | 120 |
| Kahvli mudel | SR SUNTOUR XCM 32 RL |
| Tagumine amortisaator | - |
| Esiratta ketta läbimõõt | 18 |
| Tagumise ratta ketta läbimõõt | 18 |
| Piduri mudel | Shimano MT200 |
| Käikude arv | 10 |
| Käigu vahetuse kangid | Shimano Deore M6000 |
| Eesmine käiguvaheti | Shimano Deore M6000 |
| Rooli üleulatus | Aluminium 60mm / 31.8mm |
| Rool | Aluminium 740 mm, 31.8 mm |
| Sadula alus | SP-C207 27,2x350 mm |
| Sadul | Kross |
| Poritiivad | - |
| Pakiraam | - |
| Kott roolil | - |
| Esiratta suurus | 29 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 29 |
| Vaata lisaks | |














