Elektripump Easy Camp El Nino 680187, 12V
Elektripump Easy Camp El Nino 680187, 12V
Easy Camp El Nino 12VNull päevad, tasuta järelmaks ja tasuta tarne! Jälgi meid RDE.ee |
|
10.99 €
|
Poodi rde.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-12 20:48
! Teata veast| Bränd | EASY CAMP |
| Kategooria | Elektrilised pumbad |
| Toote tüüp | Elektrilised pumbad |
| Täiendav info | Kompaktne suurus. Maht: 216 l / min. Patareid: 12 V. Kaal: 262 g |
| Materjal | Plastik |
| Pumba tüüp | Elektriline 12V |
| Kaubamärk | Easy Camp |
| Auto 12V pistikupesa liides | + |
| Sobib õhu väljalaskmiseks | + |
| Värv | Must |
| Pikkus | 13 |
| Laius | 10.2 |
| Üldised mõõdud | 10.2 x 11.5 cm |
| Kõrgus | 11.5 |
| Otsikute arv | 3 |
| Vaata lisaks | |


















