Dušiuks Ravak Blix Slim BLSRV2K-80, läikiv, 80 cm, läbipaistev klaas
Dušiuks Ravak Blix Slim BLSRV2K-80, läikiv, 80 cm, läbipaistev klaas
Dušikabiin Ravak Blix Slim BLSRV2K-80 X1XM40C00Z1, ruudukujuline, aluseta, 80 cm..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 429 € |
|
238.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Dušikabiin Ravak Blix Slim BLSRV2K-80 X1XM40C00Z1, ruudukujuline, aluseta, 80 cm..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 429 € |
|
290.56 €*
|
Poodi 1a.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-19 16:17
! Teata veast| Bränd | RAVAK |
| Kategooria | Dušikabiinid |
| Toote tüüp | Dušikabiin |
| Garantii | 24 |
| Dušikabiini tüüp | Raamiga kahe seinaga |
| Täiendav info | Dušikabiini komplekteerimiseks tuleb tellida 2 eset BLSRV2K |
| Dušialus | Aluseta |
| Ukse tüüp | Liuglev |
| Klaas | Läbipaistev |
| Klaasi paksus | 6 |
| Materjal | Klaas |
| Kaubamärk | Ravak |
| Värv | Hõbe |
| Mudel | BLSRV2K-80 X1XM40C00Z1 |
| Pikkus | 80 |
| Kollektsioon | Blix Slim |
| Dušialuse kuju | Ruudukujuline |
| Kaal | 29 |
| Kuulub komplekti | 1 x BLSRV2K komplektis (2 osa tuleb tellida kogu dušikabiini jaoks) |
| Üldised mõõdud | 80 cm |
| Kõrgus | 195 |
| Vaata lisaks | |











