Dahua HFW3449T1-AS-PV-S3
Dahua HFW3449T1-AS-PV-S3
Dahua IPC-HFW2449T-AS-IL-0360B IP-kaamera WizSenseTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
170.35 €
|
Poodi bigbox.ee |
Korpusega kaamera Dahua DH-IPC-HFW3449T1-AS-PV-S3 2.8mmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 185.9 € |
|
170.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
Korpusega kaamera Dahua DH-IPC-HFW3449T1-AS-PV-S3 2.8mmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 185.9 € |
|
170.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-13 10:56
! Teata veast| Bränd | DAHUA |
| Kategooria | Valvekaamerad |
| Toote tüüp | Korpuses kaamera |
| Sobib kasutamiseks | Väljas |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 256 |
| Anduri suurus | 1/2.7" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 2688x1520@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Täiendav info | Mõõdud: 288,4×94,4×84,7 mm |
| Kaubamärk | Dahua |
| Mudel | DH-IPC-HFW3449T1-AS-PV-S3 2.8mm |
| Paigaldus | Seinale |
| Resolutsioon | 2688 x 1520 |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | Ethernet LAN (RJ-45) |
| Vaata lisaks | |





















