Autolamp Osram 7507-02B BAU15S, 21 W, 12 V, kollane, 2 tk
Autolamp Osram 7507-02B BAU15S, 21 W, 12 V, kollane, 2 tk
ams-OSRAM 7507-2BL Lemputė, indikatoriusParimad hinnad turul, TASUTA kohaletoimetamine alates 99€ 0-4 tööpäeva jooksul, TASUTA kohapealne kä Vaata lisaks |
|
2.09 €
|
Poodi visitepalai.lt |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-13 01:01
! Teata veast| Bränd | OSRAM |
| Kategooria | PY21W autolambid |
| Toote tüüp | Autopirn |
| Pinge | 12 |
| Täiendav info | Mõõtmed: 52.6 х 25 mm |
| Sokkel | BAU15s |
| Kaubamärk | Osram |
| Lambi tüüp vastavalt EMK-le | PY21W |
| Valgusvoog (±15%) | 280 |
| Pakendi kogus, tk | 2 |
| Värv | Kollane |
| Lambi tüüp | Hõõglamp |
| Keskmine nominaalne eluiga | 500 |
| Päritoluriik | Saksamaa |
| Lambi võimsus | 21 |
| Vaata lisaks | |
















