Vuugitäide Ceresit CE40, 2 kg, valge (01)
Vuugitäide Ceresit CE40, 2 kg, valge (01)
Vuugitäide Ceresit CE40/01, paindlik, valge v., 2 kgHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 10.99 € |
|
5.49 €*
|
B магазин 1a.ee |
Vuugitäide Ceresit CE40/01, paindlik, valge v., 2 kgHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 10.99 € |
|
5.49 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-21 09:23
! Сообщить об ошибке| Марка | CERESIT |
| Категория | Другие шпаклевки |
| Toote tüüp | Vuugitäide |
| Täiendav info | Mitteidanev, elastne, mustusekindel peenpahtel kuni 8 mm õmblustega. |
| Kaubamärk | Ceresit |
| Kasutamine | Lisa CE 40 mõõdetud kogusele puhtale külmale veele ja sega, kuni saad homogeense ilma tükkideta massi. Ärge kasutage roostetavaid riistu ega tööriistu. Oodake 3 minutit ja segage uuesti hästi. Pahteldatakse kummilabida või pahtliga, pühkides õmblusega risti. Vuukide tegemisel täita vuugid täielikult, jätmata plaatide vahele tühja ruumi. |
| Toote kaal koos pakendiga | 2 |
| Töötemperatuur | +25 |
| Värv | Valge |
| Kulu | 0,4 - 0,7 kg / m2 |
| Mudel | CE40/01 |
| Segu tüüp | Paindlik |
| Aine / segu otstarve | Vahede plaatide vahel täitmiseks |
| Segu ja vee vahekord | 0,52 l vett 2 kg kohta |
| Vahe laius kuni | 8 |
| Segu koostis | Tsementide segu mineraalsete täiteainete ja polümeersete rmodifikaatoritega |
| Päritoluriik | Poola |
| Показать больше | |










